Звернення до Президента В.О.Зеленського від музичних видавців України

24.01.2022

Від імені усіх присутніх генеральний директор “Lavina Music" Поліна Клім зачитала звернення по президента України Зеленського.

«Шановний Володимире Олександровичу, до вас звертаються музичні видавці, які є правовласниками абсолютної більшості вітчизняних та закордонних музичних творів, ми представляємо більше двох тисяч українських авторів та артистів та понад 20 млн зарубіжних музичних творів всесвітньо відомих музичних компаній. Більше двох років в нашій галузі триває криза, яка практично зупиняє реформування сфери колективного управління та ставить під загрозу існування системи зборів та розподілу законно зароблених коштів сотень тисяч людей», - зазначила Клім

Вона у своєму звернені також підкреслила, що  мова йде про колективне управляння всього ринку, а не інтереси тої чи іншої групи приватних компаній. Музична індустрія працює у всьому цивілізованому світі по єдиним правилам, і Україна не може бути винятком. Вона чи працює по цим правилам, чи не працює взагалі. Альтернативи бути не може.

«Впродовж останніх 20 років українським видавцям, правовласникам, артистам та авторам, нарешті, вдалося змінити радянські норми на міжнародні стандарти регулювання музичного ринку країни. І наразі результати цих величезних зусиль можуть бути зруйновані прийняттям одного єдиного закону. Законопроект 5572 руйнує сферу колективного управління… Ми будемо безмежно вдячні, якщо ви знайдете час для зустрічі з нами, абсолютною більшістю фахівців з багаторічним досвідом, щоб почути наші пропозиції щодо вдосконалення колективного управління. Щиро віримо, що президент України не допустить катастрофічних подій в музичній сфері нашої держави», - зазначила Клім.

 

 

 

 

схожі новини